Hakkımızda

Tüm İkinci El Eşya İhtiyaçları İçin Yeni bir ev kurmaya karar vermiş bir kişinin ilk yapacağı iş, evi için gerekli olan eşyaları satın almak olmakta ve bu iş birçok kez, maddi açıdan büyük bir sıkıntı oluşturmaktadır. Özellikle kişinin maddi durumu yerinde değil ve bütün ev eşyalarını bir anda sıfır olarak satın alamayacak düzeyde ise kişinin ev eşyası alımı için farklı alternatifleri tercih ederek evlerde bulunması şart olan en gerekli eşyaları ve mobilyaları en ucuz şekilde temin edebilmek olmaktadır.

Maddi durumu yerinde olmayan ya da o için evine ucuz bir şekilde eşya temin etme zorunluluğu olan kişilerin, ihtiyaç olan bu ürünlerin sıfır modellerini değil de ikinci el modellerini tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Bu sayede hem ev için ihtiyaç karşılanmış olacak ham da ekonomik açıdan çok daha uygun olan bir alışveriş yapılmış olacaktır. Üstelik bu ikinci el eşyaların büyük bir çoğunluğu çok az kullanılmış ve henüz yıpranmamış eşyalar olmaktadır. Böylece bir ürünü yenisine en yakın şekilde, kullanış açısından zorluk çıkarmayacak biçim de ve çok daha uygun fiyatla ile satın alabilmek mümkündür.

Kısa süreliğine eve çıkmış olan öğrencilerin, yeni ve sıfır olan bir mobilyayı satın almaları oldukça mantıksız olduğundan, henüz kullanılabilir durumda olan bir mobilyanın sıfırından çok daha ucuz bir fiyat ile satın alınması ve üstelik de online alışveriş sayesinde kapıya kadar getirilmesiyle alışveriş tamamlanmış olmaktadır.

Kaya Ticaret Ankara da yaşayan halkımıza en kaliteli İkinci el eşya ve ikinci el mobilya alımı konusunda yardımcı olmaktadır. İkinci el eşyalarınızı satmak istediğinizde sizlere bir telefon mesafesinde olan firmamızı aradığınız anda isterseniz evinize isterseniz de iş yerinize çağırabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Kullanılmış eşya alımı kadar satımı da tecrübe gerektirdiğinden sektörün en eski firmaları arasında olan tecrübeli personelimiz ile sizlere doğru alışverişi yapma garantisi veriyoruz.